Lyžařský kurz žáků ZŠ P. Lisého Hostomice

On 19 Jan 2019

V letošním školním roce absolvovali žáci 7. tříd naší školy lyžařský kurz hned po vánočních prázdninách. Strávili  týden v Příchovicích, vesničce v Jizerských horách. Sněhu napadlo neobvykle hodně. Trápily nás závěje a výpadky elektřiny. Přesto se všechny děti naučily bezpečně sjíždět svah a lyžování si vydatně užily.

Ve volném čase se zapojily do nejrůznějších aktivit, např. do hry Převlékaná, Kufr, do noční hry, Módní přehlídky, do různých postřehových a dovednostních her, drobných soutěží, do turnaje stolních her. Při vycházce k rozhledně Štěpánka se vydováděly na sněhu. Celým pobytem děti provázela hra o fáníky – papírové peníze, které mohly získat za soutěže a dobré chování, přicházely o ně za porušení pravidel, neslušná slova atd. Za získané fáníky si poslední podvečer děti nakoupily drobné věci – bloky, čepice, svítidla, plyšáky, kosmetiku, cukrovinky aj.

Děkujeme SRPŠ za finanční příspěvek, rodičům za hmotné ceny i za finanční podporu.

Mgr. J.Kordulová, Mgr. D. Fatková, Mgr. A.Šimonová, Mgr. M. Adámek