Vánoční desetiboj 2018

On 27 Dec 2018

Již tradičně se poslední den před vánočními svátky na naší škole koná Vánoční desetiboj. Letos tomu nebylo jinak. Zástupci tříd soutěžili v disciplínách určených pro všechny členy týmu, ale byly i  disciplíny určené jen pro vybraného jednotlivce. Soutěže zahrnovaly  hod míčem na koš, skok snožmo přes lavičku, střely na florbalovou branku, střely na zavěšené lahve na fotbalové brance, sedy – lehy, skoky přes švihadlo, slalom s míčem, hod medicimbálem, skok z místa a dřepy na čas.

Všechny třídy druhého stupně vyslaly do bojů šestičlenné družstvo, které se skládalo ze tří dívek a třech chlapců. Dané týmy bojovaly s velkým nasazením a patří jim velká pochvala, přesto všichni na stupně vítězů nedosáhli. Třetí místo obsadili žáci 9.A třídy, druhé místo si překvapivě vybojovali žáci 6.A třídy. Vítězem letošního desetiboje se stala třída 8.A ve složení Matyáš Klimt, Kuba Pěgřím, Ondra Beneš, Pavlína Kačenová, Péťa Hejduková a Leontýna Bláhová.

Celkovými vítězi desetiboje v kategorii jednotlivců se stali Péťa Hejduková z 8.A a Kuba Král z 9.A.

Po vyhlášení výsledků a rozdání cen se žáci rozešli do svých domovů užít si vánoční svátky.

Mgr.D.Fatková