Adventní tvoření žáků ZŠ P. Lisého a seniorů ze STP Hostomice

On 28 Nov 2018

Ve středu 28.11.2018 se ve cvičné kuchyni ZŠ P. Lisého sešli členové STP, aby si za pomoci žáků 7. tříd ZŠ vytvořili různé dekorace pro adventní období.

Senioři si mohli ozdobit věneček, zhotovit vonný sáček, vánoční zápichy a ozdobu na stromeček, svícen ze slupky pomeranče. Domů si odnesli také brambořík ve vlastnoručně vyrobené papírové tašce.

Děti z 8. tříd přichystaly občerstvení ke kávě – upekly záviny s jablky, připravily jednohubky. Při práci bylo veselo, vládla příjemná atmosféra. Senioři i děti odcházeli spokojeni.

Mgr. Jiřina Kordulová