Technický den v Tlustici

On 15 Oct 2018

Ve čtvrtek 4.10.2018 se zúčastnili žáci 9. tříd naší školy Technického dne v Tlustici. Den zorganizovalo vedení SOŠ a SOU Hořovice.

V učilišti žáci zhlédli ukázky práce a výrobků okolních průmyslových podniků, pozorovali, jak pracují studenti a učni, mohli si zkusit práci u soustruhu, frézy, počítače a u jiné techniky. Viděli, jak probíhá výuka jednotlivých předmětů. Mohli soutěžit o hodnotné ceny, odnesli si drobné pozornosti.

Věřím, že některým žákům pomohla návštěva na SOU v Tlustici při výběru budoucího povolání.

Mgr. J. Kordulová, VP